Британец вилня в Боровец, наби таксиметров шофьор и скочи на полицаите

Миналата година на среща общинското ръководство и с посланика на Великобритания у нас посочиха, че няма сериозни инциденти с британски туристи през сезона

https://blitz.bg/regioni/britanec-vilnya-v-borovec-nabi-taksimetrov-shofyor-i-skochi-na-policaite_news1128249.html Blitz.bg

Британски турист получи парична глоба в размер на 200 лева заради хулигански действия в курортен комплекс Боровец, съобщиха от Областната дирекция на МВР – София. Той е отведен в ареста на Районното управление.

Мъжът е на 26 години, а действието се развива през нощта в 3:00 часа. Удрял е с ръце и крака по паркиран таксиметров автомобил, псувал шофьора и го ударил в лицето.

След пристигането на полицейските служители не представил документ за самоличност и оказал съпротива при задържането.

Наказанието е постановено с решение на Районния съд.

Традиционно туристите от Обединеното кралство в курортен комплекс Боровец са най-много. Миналата година на среща общинското ръководство и с посланика на Великобритания у нас посочиха, че няма сериозни инциденти с британски туристи през сезона.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
шкшк
преди 5 месеца

Ами хората си знаят правата и се бият за тях.

Откажи