Гърция жестоко посече българите! Причината ще ви шокира (СНИМКИ)

Атина забрани риболова за нашенци, заради мръсотията, която оставят след себе си 

https://blitz.bg/regioni/garciya-zhestoko-poseche-balgarite-prichinata-shte-vi-shokira-snimki_news490667.html Blitz.bg

Гръцките власти забраниха улова на риба в сладководните водоеми, заради нахални български бракониери, които ловят по един багажник риба и замърсяват околната среда, съобщават от благоевградското рибаско дружество „Балканика“, цитирани от в. Български новини.

Официалния повод за забраната е, че рибата влиза в размножителен период. Истината е обаче, че нашенците ловят риба до „безсъзнание“, както каза шефът на дружеството Иван Мишев, оставят мръсотия и боклуци след себе си и палят огньове, което в Гърция е абсолютно забранено. 
 

Това предизвиква масово негодувание сред местните хора и властите в южната ни съседка.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай