Предпролетните дъждове накараха „градските деликатеси“ да изпълзят. Кърджалийският квартал „Възрожденци“ се напълни с охлюви, съобщава rodopi24.com.
„Да има кой да ги събира само, скъпи предложения в менютата на елитни ресторанти. По нашенски си ги правим на въглени. Само със сол. Чудесно мезе“, споделя кърджалиец.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.