„Напрежението витае във въздуха. Има известна доза паника. Евакуираха Шопинг центъра. Снимките, които ви изпращам са от „Манчестър сити център“, каза кърджалиецът Адем Бекир, който от години е в Англия. Той и негови приятели са били в района на търговския център в момента на евакуацията.
"Засилено е полицейското присъствие в Манчестър, взети са сериозни мерки", каза Адем Бекир.
![]()
![]()
![]()
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Източник и снимки: 24rodopi.com
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.