"Омръзна ми животът": Онкоболна жена от Сандански направи немислимото

При разпитите жената заявила, че е изпила над 40 таблетки от различни видове лекарства, защото не искала да живее повече

https://blitz.bg/regioni/omrazna-mi-zhivotat-onkobolna-zhena-ot-sandanski-napravi-nemislimoto_news988491.html Blitz.bg

67-годишна жена от Сандански направи опит за самоубийство с лекарства. В петък е изпаднала в безпомощно състояние.

Тя е открита от съпруга си, който извикал екип на Спешен център, с който жената е транспортирана в Югозападна болница, където лекарите спасили живота си, съобщава struma.com. 

При разпитите жената заявила, че е изпила над 40 таблетки от различни видове лекарства, защото не искала да живее повече и да се мъчи, борейки се с онкологично заболяване.

"Омръзна ми животът", казала С.Т. пред полицаи и лекари, които направили всичко възможно да я върнат към живота отново. 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай