Почина дългогодишен общински съветник на Монтана

Поклонението ще се състои на 14 януари 2026 г. от 12.00 часа в църквата „Свети Дух“ в Монтана

https://blitz.bg/regioni/pochina-dalgogodishen-obshtinski-savetnik-na-montana_news1129186.html Blitz.bg

Днес почина Стефка Александрова-Вутова - дългогодишен общински съветник, главен инспектор в Областната инспекция по труда и човек със съществен принос за развитието на община Монтана.

Тъжната вест бе съобщена от нейното семейство, пише BulNews.

Поклонението ще се състои на 14 януари 2026 г. от 12.00 часа в църквата „Свети Дух“ в Монтана.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.