Необичаен кадър се разпространява в социалната мрежа от вторник.
На него кметът на Видин Цветан Ценков е в приповдигнато настроение с чаша бира в ръка.
На пръв поглед във фотоса няма нищо необичайно. Лято е, температурите са високи, времето предразполага само за едно – цаца и бира.
Снимката е направена в 14.30 през деня, когато градоначалникът би трябвало да бъде в кметското си кресло, занимавайки се с важни за общината дела, пише BulNews.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.