Около 20 часа Томас Д. минал през граничния пункт, слязъл от колата си на метри от пункта и паднал бездиханен. Незабавно на място са повикани екипи на полицията и Спешен център Петрич.
Медиците само констатирали смъртта. Не са установени данни за насилия, няма и следи от насилие по тялото на починалия, смъртта му вероятно е причинена от инфаркт.
Германецът имал къща в България и се прибирал у дома си.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.