Варненец за камара отпадъци: Давате 150 000 евро за кочина, а свидите 100 за извозване

В коментарите под публикацията много хора споделиха, че превръщането на междублоковите пространства в сметища отразява липсата на възпитание и отговорност към градската среда

https://blitz.bg/regioni/varnenec-za-kamara-otpadaci-davate-150-000-evro-za-kochina-a-svidite-100-za-izvozvane_news1141402.html Blitz.bg

Огромна камара отпадъци в квартал „Възраждане“ засне варненец, който не скри възмущението си от гледката, заявиха очевидци. „Що за субстанция имате вместо мозъци? Давате 150 000 евро за жилище, а не давате 100 лева на някой да ви отнесе боклука“, написа авторът на кадрите в социалните мрежи.

Жители на морската столица допълниха, че подобни гледки вече са ежедневие на много места в града. Основният проблем е липсата на контрол и хората разчитат точно на това, каза възмутена гражданка. Докато не се наложат сериозни глоби, тази практика няма да спре, категорични бяха варненци.

В коментарите под публикацията много хора споделиха, че превръщането на междублоковите пространства в сметища отразява липсата на възпитание и отговорност към градската среда. Липсва адекватна реакция от институциите, която да санкционира подобно поведение, заявиха още жители на квартала.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
gotse_petkov
преди 3 месеца

"Субстанция!?" Каква е тази сложна дума? Тези, които питаш и са виновни за цялата тази свинщина няма как да те разберат. Използвайки обаче "грух-грух", ще обидиш нищо неподозиращите за тези боклуци прасета. Аз бих използвал израза "ПЕТНА В КАЛТА"....

Откажи