Демонстрацията е в знак на протест срещу решението да се гласува пакета „Мобилност“, известен още като пакет „Макрон“, в Европейския парламент.
Превозвачите и шофьорите казват, че това решение ще убие бизнеса им.
ТИР-ът който ще бъде запален, е облепен с плакати. Очаква се да пристигнат още много хора.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.