На кошмарна гледка е станал свидетел мъж на плаж в Бургас. Мъртво куче е било изхвърлено от морето на брега.
Гледката е била кошмарна, тъй като животното е било увито с бял плат и завързано с каменни блокове, което говори за умишлени действия.
"Днес изплува на плажа в Бургас, навярно от Поморие или Черноморец. Сигнализира се на 112 и на общински служби... Идеята тук е да се намери кое е кучето и кой би могъл да го стори", написа очевидец в социалната мрежа Фейсбук.
"Нямам думи докъде стига човешката жестокост и болните им мозъци", коментира жена.
"Не мога да повярвам, че съществуват някъде такива изроди!!! Това е толкова жестоко, че не ми го побира акъла! Горкото животинче", пишат още потребители.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света


Източник и снимки: Glasnews.bg