След като Вики и Русина успяха да се спасят още след първите си изпълнения Дарко и Преслава се впуснаха във войната на гласовете.
Опитната вече Преслава, която за втори път е в тази ситуация, успя да спечели по-голям зрителски вот и се спаси.
Докато Дарко се сбогуваше с публиката почти всички от айдълите заплакаха и без да сдържат емоциите си го запрегръщаха, с което доказаха, че той е сред най-симпатичните и обичани участници в този сезон.
Публиката също не искаше да се прости с македонския талант и дълго го викаше на бис, а самият Дарко изпя няколко парчета за феновете си. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.