Азис слиза от екран

https://blitz.bg/shoubiznes/azis-sliza-ot-ekran_news49100.html Blitz.bg

Шефът на частния канал ТВ 2 призна, че може би Кралят на фолка няма да остане в ефир. През есента ще се правят тотални промени в телевизията. Най-вероятно тя ще смени и името си. Такива слухове витаят в медийното пространство от няколко месеца. Клюката носи, че новото име е „ПРО ТВ”, пише Svetsko.com.

Това, което е сигурно, от сега, е че „Вечерното шоу на Азис” дори да не спре няма да се излъчва всяка вечер, заради футболните мачове. Но най-вероятно (лятото) двете страни ще си стиснат ръцете в знак на раздяла.

Какаво мисли  Азис? Близки до звездата споделиха пред SVETSKO.com, че той не се притеснява от бъдещите проемни. Не случайно последната година създава хит след хит, което е сигурен знак за завръщане на сцената./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай