Бивша сървайвърка стана приемен родител

https://blitz.bg/shoubiznes/bivsha-sarvayvarka-stana-priemen-roditel_news188331.html Blitz.bg

Бившата сървайвърка Меги Дерм е станала приемен родител на 3-годишно момиченце. Чаровницата, която преди няколко години стана приемен родител на 6-годишния тогава Божидар, е взела в дома си още едно дете. В момента тя се грижи за 3-годишната Гери, която я наричала и "мамо", и "Меги".

Преди 4 години Меги Дерм подава документи, за да стане приемен родител. Тя преминава и курс на обучение, за да се научи как да се грижи за малки деца. Това сподели самата тя в предаването "Тази събота" при Лора Крумова.

С днешна дата сървайвърката иска да стане приемен родител на още 3 дечица и за тази цел тя е взела под наем още една къща./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай