Бойко Борисов е кулминацията на „Vip Brother”

https://blitz.bg/shoubiznes/boyko-borisov-e-kulminaciyata-na-vip-brother_news44582.html Blitz.bg

Кметът на София Бойко Борисов ще е кулминацията на „Vip Brother”, разкри Svetsko.com.

Столичния градоначалник става част от благотворителните инициативи на риалити шоуто. Човекът с най-висок рейтинг в държавата се притича на помощ на съквартирантите и техните каузи. Сигурен източник разкри, че Бойко Борисов няма да влиза в шоуто като гост-звезда, но въпреки това участието му ще бъде запомнящо.

След като Бат Бойко вдигна рейтинга до небесата на конкурентното риалити „Music Idol”, той е решил да върне жеста на Нова Телевизия. Столичния кмет ще играе благотворително на стола на богатството в „Стани Богат”, а дарените средства ще се прибавят към натрупаните до този момент от участниците на „Vip Brother”. Бойко Борисов ще играе в тандем с друг известен политик и историк – директорът на НИМ проф. Божидар Димитров.

Изненадата на продуцентите на риалити формата е следната. Бойко Борисов ще участва в два епизода на шоуто. В първия той ще бъде участник, а във втория водещ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай