След като свърши четвъртият сезон на риалитито Big Brother 4, Даниела хвана куфарите и замина за Варна при съквартирантката си Наталия. За нейно съжаление обаче тя изкара в морската столица само няколко месеца. В момента Даниела продава сладолед на централна улица в София, а вечер припечелва като охрана в нощен клуб, съобщава "Блясък".
Причината била в това, че мъжкото момиче не успяло да се справи с финансовото си положение. Заплатата й от клуба във Варна, в който работела, не й стигала да покрива разходите и квартирата си. А и с Наталия започнали да се виждат все по-рядко. Затова Дани решила да се върне в столицата. А и любимката й Иванина настояла да вземе това решение, за да бъдат по-близо една до друга. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.