"Ергенът" излеза извън контрол: Благовеста налетя на бой на Шермин! Снимки

Голяма драма се разигра в имението в яростна битка за сърцето на най-желания тв ерген

https://blitz.bg/shoubiznes/ergenat-izleza-izvan-kontrol-blagovesta-naletya-na-boy-na-shermin-snimki_news1115671.html Blitz.bg

Вечерта в имението на любовта се превръща в арена на яростни емоции и първия сериозен физически сблъсък в историята на "Ергенът: Любов в рая". Боят в романтичното риалити вече е факт!

След като Краси реши да върне Ана Шермин в шоуто, напрежението сред участничките скочи до точка на кипене. Завърналата се красавица демонстрира самоувереност и надменност, които буквално вбесиха Благовеста.

Бонбонова открадна Тихомир в "Ергенът"! Виктория рухна, след като го видя с друга Видео


"Внимавай да не бъдеш бита!", изригна тя в типичния си експлозивен стил, а Шермин отвърна ледено: "Или ти да бъдеш бита."

Това се оказа искрата, която подпали бурята – Благовеста тръгна заплашително към съперницата си, докато останалите жени в имението гледаха в шок.

"Искаш да изядеш този чехъл!", извика Благовеста, гневна до крайност, а напрежението буквално се режеше с нож.

Ана-Шермин се завръща в „Ергенът“! Краси ѝ дава втори шанс, вилата избухва


Дори Краси не остана безмълвен и с ирония коментира ситуацията: "Който почивал, почивал – Ана се завърна!"

Така поредният епизод от романтичното шоу се оказа доста експлозивен - с бурни и остри конфликти и доста далеч от представата за любовен сюжет. А дали ще се стигне до нов бой - но за сърцето на Ергена - тепърва ще става ясно.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
1 Коментара
Чарли
преди 7 месеца

Красимир е възможно най-големият wanker в републиката.

Откажи