Почти месец водещата на "На Кафе" ходела със счупена кост на ръката. Травмата получила от първите ролеви игри във ВИП Брадър. Макар болката да не изчезвала, тя не прегледала контузеното място.
Седмица след излизане от шоуто Гала посетила лекар и се оказало, че положението е по-сериозно от колкото е очаквала, пише Svetsko.com. Поради тази причина водещата има шина на ръката, която известно време не трябва да сваля. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.