Георги, Наталия, Денислав или Даниела - кой си тръгва с 300 хиляди?

https://blitz.bg/shoubiznes/georgi-nataliya-denislav-ili-daniela-koy-si-tragva-s-300-hilyadi_news26936.html Blitz.bg

Утре, 14 декември, приключва Big Brother 4. 83 дни след като съквартирантите влязоха в самолета, а после живяха разделени, изпълняваха мисии и бяха подлагани на изпитания, емоции и драми, зрителите на Нова Телевизия ще изберат кой от четиримата финалисти е най-достойният за голямата награда от 300 хиляди лева.

Финалното живо предаване ще продължи три часа, а гости в студиото на Милен Цветков ще бъдат страшните съдии – продуцентът Магърдич Халваджиян, журналистките Ива Николова Кристина Патрашкова и светският хроникьор Мон Дьо. Те ще коментират целия сезон и в частност четиримата оцелели – Георги, Наталия, Денислав и Даниела.
Кой от тях ще стане четвъртият Big Brother победител в България ще разберем утре между 20:00 и 23:00 часа по Нова Телевизия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай