И Вероника напуска "Пайнер"

https://blitz.bg/shoubiznes/i-veronika-napuska-payner_news27037.html Blitz.bg

Изпълнителката на "Твоите очи" и "Сериен лъжец" Вероника напуска продуцентите си от "Пайнер", защото се чувства пренебрегната. В средите на фолка виждат ясен знак, че тя се готви да поеме в друга посока в отказа й да участва в концерта на телевизия "Планета".

Сластната брюнетка смята, че в "Пайнер" не правят достатъчно за нейното развитие. Натрупали се и нерешени спорове.
Излизането на Вероника ще бъде за димитровградските мениджъри на фолка поредна раздяла. От изявленията им пред медиите обаче излиза, че не скърбят особено, както не плакаха и когато ги напуснаха Екстра Нина, Валя и претендента за славата на Азис - Мариян. За последния дори пуснаха иронични коментари, че не е достатъчно да е гей и да го докарва на боя, за да заеме мястото на костинбродския славей. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай