Ицо Хазарта излиза от къщата, ще пее в Студентски град

https://blitz.bg/shoubiznes/ico-hazarta-izliza-ot-kashtata-shte-pee-v-studentski-grad_news41591.html Blitz.bg

Ицо Хазарта излиза от къщата на VIP Brother, за да набере допълнителни средства за благотворителната кауза тази седмица – „Изграждане на спортни площадки в домове за изоставени деца”. В петък (27.03.2009) Хазарта и Ъпсурт ще пеят благотворително на специално организирано парти в клуб Jim Beam в Студентски град, съобщават организаторите на шоуто.

Поканени да присъстват на мероприятието са всички фенове на Ъпсурт, VIP личности и приятели на звездния съквартирант.
От Free Agents, продуцентската компания на хип-хоп триото, съобщават, че средствата ще се набират по няколко начина – от платения вход за достъп до партито, от продажбите на едноименната енергийна напитка на Ъпсурт и разбира се от дарения, направени от гостите на събитието.
Екип на VIP Brother 3 ще присъства на лайфа на Ъпсурт и ще поеме контрола върху набирането на средствата. Зрителите на Нова Телевизия ще видят репортаж от мястото на събитието в изданията на VIP Brother 3 идната седмица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай