Камелия няма да почива това лято

https://blitz.bg/shoubiznes/kameliya-nyama-da-pochiva-tova-lyato_news55741.html Blitz.bg

Колкото и голямо желание да имаше за ваканция Камелия остана без нея.

Макар да си има традиция в края на юни да почива задължително на българското черноморие, тази година тя бе нарушена, съобщава svetsko.com. И това защото има много ангажименти. След финала на „Голямата уста” тя тръгна по участия, снима клип, записва нови песни, а сега се подготвя за турнето на телевизия "Планета".

Певицата се надява преди края на лятото да успее да си открадне седмица-две и да се отдаде с Цветин на истински релакс, тук в България. Двамата обожават черноморските плажове и трудно ги заменят за други. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай