Клопка на сцената: Тони Димитрова пя боса по неволя

https://blitz.bg/shoubiznes/klopka-na-scenata-toni-dimitrova-pya-bosa-po-nevolya_news655652.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> В последната година и половина Тони Димитрова е щастливо свързана с разградската филхармония и обикаля активно страната за участия с нея. На един скорошен концерт, озаглавен "Моите неизпратени писма", обаче певицата попаднала в истинска клопка на сцената, пише show.blitz.bg.

И само прословутото й чувство за хумор я извади невредима от иначе доста комичната ситуация. Както се казва - рискът на живото предаване! Малцина знаят, че именно умението на певицата да излиза след много напрегнати моменти с усмивка на устата я крепи вече толкова години неуморна из българските сцени.

Къде по-точно пя боса Тони Димитрова, четете в show.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай