Коя е по-красива? Война между Киара и Ана-Шермин в "Ергенът: Любов в рая"

Силиконовата бомба и фолкпевицата влязоха в доста лют спор, предизвиквайки бурни реакции и в мрежата

https://blitz.bg/shoubiznes/koya-e-po-krasiva-voyna-mezhdu-kiara-i-ana-shermin-v-ergenat-lyubov-v-raya_news1109673.html Blitz.bg

Война избухна между най-амбициозните и устати блондинки в "Ергенът: Любов в рая", които се борят за вниманието на един и същи мъж - бизнесмена Краси, пише show.blitz.bg

Силиконовата бомба Ана-Шермин и новото попълнение в най-горещото и коментирано риалити, фолкпевицата Киара, влязоха в лют спор коя е по-красива и секси.

Вижте какъв лют женски спор пламна в "Ергенът" в show.blitz.bg

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай