Рапърът Кристо реши да си каже мнението относно риалити формата "Ергенът" и обвини всички, които нападат момичетата с грозни епитети. Той недоумява как е възможно да се държим така с други човешки същества, какво остава пък с жени.
Той не крие, че не е фен на предаването и не го гледа, информира се само от нещата, които се пускат в социалните мрежи. Но изрази мъжката си позиция за жените във формата и отприщи сериозна дискусия.
Вижте на show.blitz.bg повече подробности за "Ергенът" и защо Кристо ги защитава.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.