Лейди Би призна: Бременна съм!

https://blitz.bg/shoubiznes/leydi-bi-prizna-bremenna-sam_news188234.html Blitz.bg

Певицата Лейди Би призна, че е бременна. Изпълнителката ще роди първото си дете след 4 месеца. Това сподели тя в интервю за TV7.

Засега обаче все още не личи да е с наедряло коремче. Тя дори се възползва от това и засне нов видеоклип. В снимките на лентата се включи и друга бъдеща майка - Цвети от Expose, която вече е в доста напреднала бременност. Двете изпълняват дуетно парче, озаглавено "Приготви се". Видеото на песента се очаква да види бял свят след около две седмици.

"Чувствам се добре. Всяко нещо си има първи път. Все пак съм на 33 години и мисля, че това е една възраст, в която вече е време", споделя Бойка Щерева, както е истинското име на певицата./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай