Лора Караджова: Щастлива съм и без Део!

https://blitz.bg/shoubiznes/lora-karadzhova-shtastliva-sam-i-bez-deo_news192894.html Blitz.bg

Връзката на Лора Караджова и Део вече е история. Блондинът призна, че е заедно с партньорката си в "Денсинг старс" Елена, а певицата споделя, че се чувства щастлива. "Щастлива съм с или без Део. Предаването не го гледам. Пях на сцената на шоуто, но не го следя", казва пред "Папарази" Лора.

Тя коментира, че няма вражда между поп изпълнителите. "Подкрепяме се. Хубаво е да има конкуренция, за да има и стимул. Познавам много добри изпълнителки, на които се възхищавам", са думите й. 

А на въпроса дали Данчо Караджов е строг баща, Лора отговаря: "Той е много добър човек. Не се сещам дали изобщо някога ми се е карал. Просто изглежда по-строг."/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай