Миро и DJ LION с нов ремикс на „Губя контрол когато”

https://blitz.bg/shoubiznes/miro-i-dj-lion-s-nov-remiks-na-gubya-kontrol-kogato_news46603.html Blitz.bg

Звездата на ъндърграуд сцената DJ LION , свирил заедно с Tiesto , Paul Van Dyk и Carl Cox е автор на новия ремикс и английската версия на песента на Миро “Губя контрол когато”.

С него Миро е готов да вдигне завесата от нови версии на оригиналните тракове от албума си „Омиротворен” така, както те ще звучат по време на турнето.

„Омиротворен” 2009 събира талантливи артисти от различни сфери, като уникалите костюми изработени специално за турнето са дело на Виргиния Здравкова и D&G ( Dolce & Gabanna ).

Под купола на Цирк Балкански ще се разиграе зрелищен спектакъл с рискови за Миро и екипа елементи , съчетани с перфектен звук и уникална мултимедия. “Омиротворен” 2009 ще премине през 13 града в рамките на 6 месеца. Откриването е в София на 13 май. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай