На финала на Big Brother 4: Наталия и Жоро

https://blitz.bg/shoubiznes/na-finala-na-big-brother-4-nataliya-i-zhoro_news27051.html Blitz.bg

В последната вечер на Big Brother 4, която „Нова телевизия" излъчва в момента предстои излъчването на четвъртия победител. Той ще си тръгне от Къщата с 300 000 лева. За тази награда на финала останаха Наталия и Жоро.

Даниела, която си тръгна последна. Тя е имала намерение да сподели 100 000 лева с публиката, стана известно от бележката й, прочетена пред публиката от Румен Луканов, който отчита гласуването. С това той напомни, че един от зрителите, участвал най-активно с SMS-и, ще спечели част от наградата на победителя в шоуто. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай