Николета Лозанова изплака: Искам вкъщи!

Време е да бъда до детето и до съпруга си, разтъжи се плеймейтката в писмо

https://blitz.bg/shoubiznes/nikoleta-lozanova-izplaka-iskam-vkashti_news192699.html Blitz.bg

Плеймейтката Николета Лозанова изяви желание да напусне Базата на “Къртицата”. В откровено писмо до зрителите тя пише, че не се блазни от наградата. “Тук има и пари, и слава, но аз искам при любимите ми Никол и Валери”, са думите на моделката.

Николета смята, че си е изпълнила мисията и твърди, че мястото й не е там. “Време е да бъда до детето и до съпруга си”, пише още плеймейтката. 

Въпреки на пръв поглед окончателното й решение, все още не е ясно дали ще напусне Базата. Възможно е това да е временна слабост от нейна страна след неуспешна мисия. В утрешния епизод на “Къртицата” ще се разбере дали Николета ще се прибере при семейството си преди края на предаването. /БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай