Нов водещ в "Господари на ефира"

https://blitz.bg/shoubiznes/nov-vodesht-v-gospodari-na-efira_news26540.html Blitz.bg

На 15 декемврище станем свидетели на поредната редовна смяна на караула в “Господари на ефира”. Тандемът Димитър Рачков – Мария Игнатова ще се оттегли в зимна ваканция. Тяхното място ще заемат Вальо Танев и чисто новото попълнение в отбора на „Господарите” - актьора Румен Угрински.

По-наблюдателните фенове на шоуто може би вече са го забелязали, превъплътен в образите на Мартин, Цецо и Венцислав в култовия „Бай Брадър” 4.

Двамата ще водят шоуто до месец март следващата година, когато на екран ще се завърне вече станалият класика дует „Зуека – Рачков”. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай