Националният шампион по вдигане на тежести Ангел Русев е последният участник, напуснал "Игри на волята" заради контузия, получена по време на елиминационна битка.
В подкаста "След Игрите" той сподели впечатленията си от шоуто, семейството си и тежката ситуация в Българската федерация по вдигане на тежести. И хлърли страшна бомба за един от участниците в шоуто.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.