Преслава кръшка за 22 бона

https://blitz.bg/shoubiznes/preslava-krashka-za-22-bona_news46867.html Blitz.bg

Преслава кръшка на "Вип Брадър", разкрива "Стандарт". Звездата прибави 22 бона към сметката си с тайни бягства от Къщата.

Всяка вечер певицата я напуска, за да пее в нощни заведения, разкриха близки до фолкдивата. Преслава влязла в шоуто при условие, че продуцентите няма да пречат на гастролите й. В замяна на жеста най-вървежната чалга звезда се отказала от първоначално договорения хонорар от 50 000 лв. И дори обещала да докара свежи пари за благотворителните каузи. Според запознати продуцентите й от "Пайнер" вземат по 50% от всеки неин заработен лев с пеене или за реклама. Тайната мисия на топпевицата сред брадърите била съблазняването. В седмицата на седемте смъртни гряха тя трябвало да направи свалки с Тодор Славков и най-вече с Ицо Хазарта. Рапърът многократно досега си позволяваше да хули чалга знаменитостта, но досега се проявява като кавалер и дори спретна лек флирт в името на шоуто. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай