Преслава пита "изтрезняваш ли" в ЦУМ и Ларгото (СНИМКИ)

https://blitz.bg/shoubiznes/preslava-pita-iztreznyavash-li-v-cum-i-largoto-snimki_news657396.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Поп-фолк дивата Преслава се разписа с нов видеоклип, част от кадрите към който са заснети в центъра на София – Ларгото и ЦУМ, пише "Монитор".

Певицата пусна парчето „Изтрезняваш ли“ навръх българския празник Трифон Зарезан, а то бързо обра овациите на феновете й в социалните мрежи.

Софи Маринова и Преслава се сродиха на тайна вечеря

Само за първите си два часа време в платформата за видеосподеляне YouTube песента събра над 100 000 гледания.

“Изтрезняваш ли” е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, а текстът е написан от Анастасия Мавродиева и Росен Димитров. На режисьорския стол за видеото сяда Виктор Антонов, а оператор е Радослав Гочев.

Днес песента ще получи и международна премиера, тъй като Преслава ще застане под светлината на прожекторите в Лондон. Тя ще отправи музикален поздрав към българите зад граница по време на фестивала на виното и любовта.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай