Родителите на Ненчо Илчев имат невероятен повод да почерпят

https://blitz.bg/shoubiznes/roditelite-na-nencho-ilchev-imat-neveroyaten-povod-da-pocherpyat_news641654.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> 4 диамантени и 2 златни сватби отбелязаха в смолянското село Момчиловци. Сред двойките бяха  и родителите на актьора Ненчо Илчев – Янка и Васил, които празнуват 50 години семеен живот. 

На вълнуващо тържество в кметството на селото, под звуците на сватбения марш,  дълголетните семейства се врекоха отново в любов и  вярност и размениха отново брачни халки пред погледите на совите близки.

Според семейство Илчеви за едно добро съжителство най-важни са любовта и търпението. Двамата са се запознали в София, където учили за зъботехници. Преди 50 години Янка идва млада булка от Трявна в Момчиловци.

Най-романтичният момент от любовта им е годината, когато Васил завършва и идва да работи в Смолян, а Янка остава да учи в София – всеки ден си писали писма.

Двамата си пожелават да бъдат още много години щастливи, а за синовете си са спокойни, защото също като родителите си и те са си избрали половинки със сходни професии.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай