Софи Маринова рапира в новото парче на Устата “Бате шефе”

https://blitz.bg/shoubiznes/sofi-marinova-rapira-v-novoto-parche-na-ustata-bate-shefe_news47300.html Blitz.bg

Изпълнителката напусна къщата на VIP Brother, за да запише римите в студио.

Три дни преди големия финал на VIP Brother 3 Устата пуска своя нов хит “Бате шефе”, събрал някои от най-ярките бисери на съквартирантите. Гост звезда в парчето отново е дългогодишната сценична половинка на изпълнителя Софи Маринова, но този път по необичаен начин. За първи път в “Бате шефе” феновете ще чуят ромската перла да рапира. Песента ще включва не само най-големите лафове на звездите от VIP Brother 3, а и ще покаже Софи в нова хип-хоп светлина.
Идеята за участието й с куплет в рими се заражда в главата на Устата, докато гледа рапизпълнението на дуетната си половинка по време на първата мисия в шоуто.Тогава четиримата музиканти в къщата оглавиха отборите си и имаха за задача да се състезават за най-добро изпълнение на поставена песен.Отборът на Софи изпя “Бурята в сърцето ми”, а самата звезда взриви публиката не само с глас, а и със зашеметяващ хип-хоп имидж и сърцато рапиране. За да бъде изненадата пълна, Устата подготви текста с римите на Софи без нейно знание, подбирайки някои от най-колоритните й реплики в шоуто. За да се осъществи замисленият план, VIP Brother позволи на Софи Маринова да напусне къщата седмица преди големия финал и да посети звукозаписно студио. Едва там изпълнителката разбра за изненадата на Устата и се включи в проекта с ентусиазъм. От днес “Бате шефе” стартира в ефира на родните радиостанции, а скоро ще се появи и нестандартната видео версия към парчето. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай