„Още една година! Благодаря на Господ, че сме живи здрави, на близките ми, че ме обичат с всичките ми щуротии и на Астра Зенека, за това, че въпреки че вирусът проби ваксината, го изкарах за има-няма 2 дни… Иначе, ако РЗИ ти сложи карантина - поркаш вкъщи. Кой разбрал -разбрал. Пийте по едно за мое здраве!“, пожела си Цонева.
Ден по-късно тя потвърди, че вече е преодоляла заболяването и е дала отрицателна проба за вируса.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.