Звездите от Мюзик Айдъл 2 правят мини тур в три града

https://blitz.bg/shoubiznes/zvezdite-ot-myuzik-aydal-2-pravyat-mini-tur-v-tri-grada_news19640.html Blitz.bg

Големите финалисти от второто издание на най-успешното музикално риалити Мюзик Айдъл 2 правят истински мини клубен тур тази седмица.

Тома, Нора и Деница пеят в три поредни вечери във веригата клубове Ликьор в градовете Пловдив, София и Варна. Вчера музикалната тройка заби в Ликьор, Пловдив. Днес, 22 октомври, певците са в София. В четвъртък, Тома, Нора и Деница ще посетят клуб Ликьор в морската ни столица. Специално за клубния тур идолите са подготвили впечатляваща програма с кавъри на вечни парчета и много интересни дуетни разработки на тотални разбивачи на чартове като "I Kissed A Girl (в оригинал на Кати Пери)" и "Lady Marmalade" – и обещават, че ще е по-секси дори от изпълнението на Кристина Агилера, Пинк, Мая и Миси Елиът. Звездните вечери са с начало 22.00 часа. Билети – на входа на клуба. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай