Джигит лети със 190 км/ч на "Тракия" и крещи: "Мачкай яко" (ВИДЕО)

Шофьорът се похвалил с "постижението" във Фейсбук

https://blitz.bg/skorost/dzhigit-leti-sas-190-kmch-na-quottrakiyaquot-i-kreshti-quotmachkay-yakoquot-video_news405636.html Blitz.bg

Български шофьор се похвали в социалната мрежа Фейсбук, че е вдигнал над 190 км/ч на магистрала "Тракия". На видеото се чува и глас, по всяка вероятност неговият, който казва за по-голяма мотивация: "Мачкай яко!".

Не е ясно кой какво мачка при тази безразсъдна скорост, но е ясно кой може да почерни не само своето семейство, но и това на някой друг шофьор, нямащ нищо общо с излишното геройство, пишат от "Господари на ефира".


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай