Германия завърши 2:2 с Мексико във втория си мач под ръководството на Юлиан Нагелсман. Двубоят се игра в американския град Филаделфия. Преди това на американска земя Бундестимът победи САЩ с 3:1.

Немците дръпнаха напред в 25-ата минута.  Сане центрира от корнер, Робин Госенс продължи топката с глава към Рюдигер и централният защитник от няколко метра я прати в мрежата.

В 37-ата минута Ървинг Лосано намери Антуна и той отблизо се разписа за 1:1.

В началото на второто полувреме мексиканците организираха атака отдясно, когато Антуна центрира към Санчес, който с летящ плонж направи обрат – 1:2.

В 51-ата минута Виртц стреля с глава, Очоа спаси, но при добавката появилият се като резерва Фюлкруг беше точен за 2:2.

Дебют за Германия направи 32-годишният нападател на Унион (Берлин) Кевин Беренс, който замени Джамал Мусиала в 87-ата минута.