Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Похарчилият почти 100 милиона паунда за нови попълнения това лято Уест Хям се издъни на свой терен и записа втора поредна загуба във Висшата лига след 0:4 при визитата на Ливърпул на старта. "Чуковете" поведоха на Борнемут и след това допуснаха обрат за загубата с 1:2 в мача от втория кръг на английския елит.

Марко Арнаутович (33-дузпа) даде преднина на домакините преди почивката, но през втората част „черешките“ направиха пълен обрат с попадения на Калъм Уилсън (60) и асистиралият му Стив Кук (66) след пас на Фрейзър.

Така Уест Хям записа нова загуба, а след втория си пореден успех Борнемут е временен лидер заедно с Тотнъм, като и двата тима имат по 6 точки.

Припомняме, че Уест Хям Юнайтед похарчи около 100 милиона паунда за нови футболисти с новия си мениджър Мануел Пелегрини. „Чуковете” привлякоха цял отбор, 10 нови попълнения - Фелипе Андерсон (Лацио, Ит, 38 млн.), Иса Диоп (Тулуза, Фр, 25 млн.), Андрий Ярмоленко (Борусия Дортмунд, Гер, 20 млн.), Лукаш Фабиански (Суонзи, 8 млн.), Лукас Перес (Арсенал, 5 млн.), Фабиан Балбуена (Коринтианс, 4 млн.), Раян Фредерикс (Фулъм, св. тр.), Джак Уилшър (Арсенал, св. тр.), Шанде Силва (Витория Гимараеш, 1,5 млн.), Карлос Санчес (Фиорентина, Ит, необ.).