ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК! 

Арсенал прегази Нотингам с 5:0 в среща от 14-ия кръг на английската Висша лига.

Преди началото играчите на "артилеристите" позираха с фланелка на ранения си съотборник Пабло Мари, сега под наем в Монца.

Головото шоу започна още в петата минута, в която Габриел Мартинели се разписа за 1:0. Минути по-късно пропуск направи и Габриел Жезус. До края на полувремето Арсенал се отчете с още един блокиран удар на Мартинели.

През втората част обаче стана страшно за отбраната на гостите, а Рийс Нелсън покачи резултата на 2:0 в 49-ата минута.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Само три по-късно той се разписа за 3:0 след пас на Жезус. Нелсън се отчете и с асистенция в 58-ата минута, в която намери Томас Партей за 4:0.

Крайното 5:0 оформи Мартин Йодегор в 78-ата минута след пас на Габриел Жезус.

Така Арсенал изпревари с две точки досегашния лидер Манчестър Сити. Нотингам е твърдио на дъното с едва 9 точки от 13 мача.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram
Присъединете се в канала 
ТУК