ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Арсенал победи Челси с 1:0 като гост в среща от 15-ия кръг на английската Висша лига.

Двубоят на "Стамфорд Бридж" започна с много опасен удар на Бен Уайт в 11-ата минута, при който топката премина покрай гредата.

Малко преди да изтече час игра "артилеристите" пропиляха още една добра възможност. Мартинели получи по левия фланг и центрира към Габриел Жезус, но бразилецът стреля неточно с глава.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Бразилецът бе близо до това да поведе в резултата в 62-ата минута след хубав удар на Жезус, но Едуард Менди спаси.

Минута след това "артилеристите" вкараха за 1:0 след точен удар на бранителя Габриел Магаляеш след центриране на Букайо Сака от корнер.

Десет минути преди края реферът Майкъл Оливър разгледа игра с ръка на Марк Кукурея, н о се оказа, че контактът с малко извън границата на наказателното поле.

Последваха атаки и към двете врати, но от тях не се получи нищо, което да доведе до гол. В самия край играчи на двата тима едва не стигнаха до бой

Със спечелените три точки Арсенал се върна на върха с две точки пред Манчестър Сити, докато Челси остава на седма позиция с 21 точки - 13 по-малко от лидера.