Tотнъм продължава със слабото си представяне във Висшата лига. "Шпорите" направиха 1:1 като гост на Уотфорд в среща от 15-ия кръг на шампионата и така вече в четири поредни мача не познават вкуса на успеха.

Двубоят започна по прекрасен начин за "стършелите", които излязоха напред в резултата в 13-ата минута. Точен бе Кабаселе, който преди години носи екипа на Лудогорец.

В 25-ата минута Тотнъм изравни чрез Сон, който засече центриране по земя на Ериксен.

Гостите завършиха мача в намален състав, след като в 52-ата минута Санчес бе изгонен с директен червен.

Във временното класиране Уотфорд е 8-и с 21 точки, докато Тотнъм заема 7-ата позиция с 24.

В друг мач от кръга  Лестър се наложи с 1:0 над Бърнли. Демарай Грей отбеляза единствения гол още в 6-ата минута. Във временното класиране "лисиците" са 9-и с 20 точки, докато гостите са 7-и с 25.