ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Бившият отбор на Димитър Бербатов - Фулъм, победи Арсенал с 2:1 у дома в среща от 20-ия кръг на английската Висша лига и увеличи на три двубоите без успех на съперника.

Арсенал тръгна мощно и поведе още в петата минута след удар отблизо на Букайо Сака (1:0).

Десет минути след това Раул Хименес отправи удар към вратата на Арсенал, но без проблем за Давид Рая.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Хименес все пак успя да се разпише в 29-ата минута за 1:1, след като бе изведен с прехвърлящо подаване на Том Кеърни.

Минута преди края на първата част Габриел Мартинели можеше да даде аванс на "артилеристите" но стреля на сантиметри от гредата.

След точно час игра Боби Де Кордова-Рийд стигна до отскочила топка и я прати под напречната греда за 2:1 в полза на Фулъм.

Малко след това Букайо Сака пропиля чудесен шанс да изравни.

Андреаш Перейра можеше да реши всичко за Фулъм в 88-ата минута, но ударът му от фаул срещна напречната греда.

Арсенал остава на четвърта позиция на две точки от лидера Ливърпул, който с е мач по-малко. Фулъм се изкачи на 13-а позиция с 24 точки.