Уест Хям спечели с 2:0 при визитата си на Фулъм в лондонското дерби от 17-ия кръг на английската Висша лига и записа четвърта поредна победа.

Домакините започнаха по-добре и можеха да поведат в 11-ата минута, но Фабиански отрази удар на Камара. Шест минути след това „чуковете“ удариха съперника и поведоха след фамозна атака - Ноубъл изведе майсторски Фелипе Андерсон, който подаде елегантно на Робърт Снодграс и шотландецът с мощен шут извън наказателното поле прати топката в горния десен ъгъл.

Последва пропуск с глава на Митрович от домакините, а след това Фелипе Андерсон центрира и Хавиер Ернандес отклони към Михаил Антонио (29), който удвои аванса на гостите.

Футболистите на Клаудио Раниери бяха по-активни до края на мача и владееха повече топката, но така и не създадоха чисти голови положения.

Успехът изкачи "чуковете" на девето място с 24 точки, а  Фулъм остана на дъното с едва 9 точки.