ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Тотнъм се измъчи у дома за минимална победа с 1:0 над закъсалия Бърнли и се класира за 1/16-финалите в турнира за Купата на Англия - ФА Къп.

Още в началото Удоджи се свлече в наказателното поле на гостите и имаше претенции за дузпа, а съдията даде знак играта да продължи. В седмата минута Уилсон Одобер стреля от границата на наказателното поле, но вратарят на лондончани Викарио показа рефлекс и отрази.

Ричарлисон получи добро подаване в 16-ата минута и имаше достатъчно време да отправи удар, но не успя да преодолее стража на гостите Ариянет Мурич се справи.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

В 22-ата минута съдията прегледа с ВАР ситуация за директен червен картон на Джош Кълън, който в крайна сметка остана само с жълт. Десетина минути по-късно Бренън Джонсън засече центриране в наказателното поле, но прати топката на сантиметри покрай вратата.

След почивката темпото на игра малко поспадна, но въпреки това домакините постигнаха целта си в 78-ата минута, когато Педро Поро вкара фамозен гол с удар от далечна дистанция.

В последните секунди на двубоя Зеки Амдуни имаше шанс да изравни резултата, но пропусна шанса за попадение.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!