Фулъм и Уулвърхемптън завършиха 1:1 в първия мач от 25-ия кръг на английската Висша лига.

Гостите поведоха в 25-ата минута, когато Пабло Сарабия стигна до отбита топка в наказателното поле и я прати в левия ъгъл за 0:1.

До края на първата част опасните положения липсваха, като единствената по-интересна ситуация бе в добавеното време, когато Андреаш Перейра стреля от пряк свободен удар, но Жозе Са плонжира и спаси.

След почивката в 52-ата минута изстрел на Раул Хименес мина покрай гредата. В 64-ата тимът на Лопетеги все пак стигна до изравнителното попадение, след като Манор Соломон се разписа от границата на наказателното поле.

В добавеното време на срещата Карлош Винисиус можеше да донесе победата на Фулъм, но стражът на гостите отрази удара му.

След равенството Фулъм е на шесто място в класирането с 39 точки, докато Уулвс е 15-и с 24.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА - ТУК!