Владимир Гаджев дебютира официално в английския футбол. Той взе участие за Ковънтри при загубата с 0:2 като гост на Донкастър в мач от 44 кръг на Лига 1. До момента бившият капитан на Левски участваше само в мачове на отбора до 21 години на „небесносините“ или беше неизползвана резерва в двубоите на първия тим.

Българският халф започна като резерва, но в 58-ата минута се появи на терена на мястото на Ромен Винсело. Донкастър стигна до успеха с голове през първото полувреме. Томи Роу откри резултата в 21-ата минута, а Андрю Уилямс удвои в 32-ата.

Въпреки загубата Ковънтри остава на 12-о място в класирането с 63 точки, докато победата позволи на Донкастър да увеличи шансовете си за оцеляване. Тимът е в зоната на изпадащите с 45 точки, но на три зад Флийтууд Таун, който е над чертата.