ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Астън Вила завърши при 1:1 с опашкаря Шефилд Юнайтед в двубой от 18-ия кръг на английската Висша Лига, прекъсна серията си от 15 поредни победи у дома и пропусна да се изкачи на върха.

Домакините поискаха дузпа в 11-ата минута, но реферът Антъни Тейлър и ВАР не видяха нарушение. До края на първата част нямаше ситуации, които да доведат до промяна на резултата.

Четвърт час след почивката попадение на Лиън Бейли бе отменено с ВАР заради нарушение в атака.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Технологията трябваше да се намесва още веднъж в 73-ата минута при съмнение за игра с ръка в наказателното поле на гостите, но вместо това съдията прецени, че има фаул в нападение.

Минути преди края Антъни Тейлър отново застана зад ВАР монитора, този път за евентуален червен картон, но не видя причина да го покаже.

Юношата на Астън Вила Камерън Арчър се превърна в герой за Шефил Юнайтец в 87-ата минута с гол за 1:0 след удар в десния ъгъл.

Домакините обаче не се отказаха и Николо Дзаниоло донесе равенството в седмата минута от добавеното време (1:1).

Астън Вила е на второ място с равен брой точки (по 39) и мач повече от лидера Арсенал. Шефилд Юнайтед остана на предпоследна позиция с 9 точки.